Stanisław Kuryłło

Szanowni Państwo!
Drodzy mieszkańcy Gminy Kamień Pomorski !

Dobiega końca II kadencja, w której mam zaszczyt pełnić funkcję burmistrza Kamienia Pomorskiego. W 2014 roku wystartowałem w wyborach nie dlatego, że była taka okazja, ale dlatego żeby mieć bezpośredni wpływ na rozwój naszej gminy oraz móc rozwiązywać jej problemy. W mojej ocenie był to najtrudniejszy okres i olbrzymie wyzwanie. Był to czas, w którym musiałem zmierzyć się z trudnym zadaniem naprawy finansów publicznych ze względu na zadłużenie, które zastałem na początku swojej pracy. Konieczne okazało się wprowadzenie programu naprawczego.

Chcę, żeby te informacje dotarły do każdego domu, żebyście Państwo zobaczyli co zrobiłem i co chcę dalej zaproponować. Nie walczę o fotel, ale staram się być burmistrzem dla wszystkich Mieszkańców. Kamień Pomorski to piękne miejsce na mapie naszego kraju. Z gminą Kamień Pomorski związany jestem od dziecka. Potrafię uważnie słuchać ludzi i chętnie z nimi współpracuję. Jestem człowiekiem uczciwym, otwartym, lubię i chętnie podejmuję nowe wyzwania, a praca z ludźmi daje mi ogromną satysfakcję. Moim dotychczasowym działaniem udowodniłem swoją skuteczność i konsekwencję w dążeniu do celu.

W mijającej kadencji ze wsparciem pracowników Urzędu Miejskiego, jednostek organizacyjnych, spółek miejskich zrealizowaliśmy około 50 inwestycji na kwotę w przybliżeniu 120 000 000 mln złotych. Dla niektórych osób wydawało się to nierealne, a jednak zrobiliśmy to i dzisiaj Gmina Kamień Pomorski znalazła się wśród liderów inwestycyjnych.

To nie koniec! Stwierdziłem, że chcę dokończyć to co rozpocząłem ponad 9 lat temu, wykorzystać pracę i doświadczenie wspaniałych osób, z którymi idę do wyborów. My nie jesteśmy partią, nie jesteśmy ugrupowaniem wodzowskim. Jesteśmy z różnych środowisk, mamy różne poglądy. Mamy też różne pomysły i doświadczenie, a ja nie boję się i chcę z tego doświadczenia i z tych pomysłów korzystać. Pokazałem i wiem, że praca dla społeczności lokalnej to przede wszystkim odpowiedzialność, a każdy kolejny dzień niesie za sobą nowe wyzwania. Chcę konsekwentnie i skutecznie dążyć do prowadzenia gminy stabilnej ekonomicznie i aby podejmowane decyzję przyczyniały się do poprawy jakości życia mieszkańców.

Dlatego podjąłem decyzję o ponownym ubieganiu się o funkcję burmistrza. Decydując się na pełnienie tej zaszczytnej służby świadomy jestem, że jest to bardzo wymagające i odpowiedzialne zadanie. Jednak jestem przekonany, że zdobyte przeze mnie doświadczenie samorządowe, pozwoli przy Państwa wsparciu, na kontynuowanie zadań, które stoją przed nami. Wiem, że mimo licznych zakończonych i trwających inwestycji, pozostaje wiele problemów do rozwiązania. Z zamierzeniami na najbliższą kadencję możecie Państwo zapoznać się w programie mojego Komitetu Wyborczego.

Prosząc Państwa o udział w wyborach i oddanie głosu na moją osobę oraz kandydatów na radnych z KWW Nasza Gmina Nasz Powiat.

WYGRAJMY WYBORY. RAZEM OSIĄGNIEMY WIELE!

Z wyrazami szacunku
Stanisław Kuryłło